З 30 червня по 2 липня 2017 року на базі спортивного комплексу «Євробудстиль» проведено спортивний захід «Відкритий чемпіонат міста Львова з волейболу пляжного серед чоловіків і жінок». У змаганнях взяли участь 43 чоловічі і жіночі команди трьох вікових категорій – молодь: хлопці і дівчата до 18 років, дорослі: жінки 19-34 років, чоловіки 19-39 років, ветерани: жінки 35 років і старші, чоловіки 40 років і старші. Серед учасників найбільше було молоді.

У суботу 1 липня, незважаючи на проливний дощ у першій половині дня, о 13.00 год. було проведено парад–відкриття змагань, під час якого учасників вітали представники організаційного комітету: президент ЛОФВ Левків Володимир, голова комісії ЛОФВ з розвитку пляжного волейболу Канюк Володимир, віце-президент ЛОФВ, голова  арбітражної комісії Яцик Віталій, голова комісії ЛОФВ з питань організації змагань Францишко Леонід.

Проведення змагань стало можливим завдяки фінансовій підтримці управління молоді та спорту Львівської міської ради, спрямованій на оренду спортивної споруди і закупівлю нагород для призерів змагань. Кожен учасник змагань отримав у подарунок велику пляшку мінеральної води від компанії «Карпатська джерельна». Окрема подяка господарям спортивної споруди – ФОП Кіндій Олена Ігорівна, які з розумінням поставилися до примх погоди і забезпечували проведення змагань під світлом потужних прожекторів спортивної бази до 23.00 год. 

Вітаємо призерів змагань. Серед хлопців до 18 років золоті нагороди здобули Сташевський Олег і Лабаз Роман, срібні – Паверівський Остап і Лемега Андрій, а бронзові – Іванів Володимир і Іваняк Мар’ян. Серед дівчат до 18 років золоті нагороди здобули Денис Віталія і Липська Анастасія, срібні – Лозова Діана і Лозова Ванеса, а бронзові – Лаптєва Антоніна і Фітьо Олена.

Серед чоловіків золоті нагороди здобули Бібер Михайло і Флюнт Юрій, срібні – Шиманський Андрій і Борис Микола, а бронзові – Гавриленко Микола і Кондюх Андрій. Серед жінок золоті нагороди здобули Гончар  Наталя і Черевайко Тетяна, срібні – Кучер Владислава і Яценко Ганна, а бронзові – Прийомова Анісія і Сидоренко Єлизавета.

Серед чоловіків ветеранського віку золоті нагороди здобули Ілюшик Юрій і Припасник Володимир, срібні – Ковтун Андрій і Синицький Сергій, а бронзові – Тайокін Олексій і Чубаков Рудольф. Серед жінок ветеранського віку золоті нагороди здобули Довбуш Агнешка і Гнесь Ніна, срібні – Чарнош Тетяна і Фігура Оксана, а бронзові – Струкова Таісія і Єрмакова Улляна.

Змагання дозволили визначити приналежність команд до районів міста Львова, встановити рівень їх спортивної підготовленості. Проведені змагання є підставою для участі львівських команд, що представляють райони міста Львова, у щорічних змаганнях «Обласні комплексні Ігри Львівщини», а також забезпечують підготовку львів’ян до участі у всеукраїнських змаганнях з волейболу пляжного.

Більше Фото змагань 

Прес-служба ГО «ЛОФВ»      

НАСТУПНІ ІГРИ

Львівська обласна федерація волейболу LOFV.COM.UA