Чоловічі команди,

що заявилися до участі в чемпіонаті Львівської області з волейболу

у сезоні 2017-2018 р.р.

 

Група А

Представник

Телефон

1

ВК «Подорожник» (Борислав)

Станько Назар

097-2350872

2

ВК «Єдність» (Броди)

Ковтун Андрій

067-6762101

3

ВК «Технолог» (Львів)

Яцик Віталій

097-7986464

4

КЛВ «Сокіл» (Львів)

Левицький Петро

097-4650270

5

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

Плетінка Роман

097-2272068

6

ВК «Володар-SANGA» (Сокаль)

Ганіткевич Андрій

066-3461005

7

ВК «Добротвір-ЛДУФК» (Львів)

Хома Михайло

097-3340836

 

 

 

 

Група Б

Представник

Телефон

1

ВК «Конюхів» (Конюхів)

Барабаш Богдан

067-3125100

2

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

Тайокін Олексій

098-4688911

3

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Сагалай Тарас

097-4573641

4

ВК «Солонка» (Солонка)

Дума Володимир

097-2119866

5

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

Левицький Віталій

097-9472052

6

ВК «Комарно» (Комарно)

Ленець Андрій

099-2595337

7

ВК «Золочів» (Золочів)

Єфименко Ігор

067-9603684

8

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

Столярський Микола

095-8743081

9

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

Іваник Тарас

068-6750036

 

 


 


 

„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Президент Львівської обласної

федерації волейболу

____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2017 р.

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2017-2018 р.р.

серед чоловічих команд групи А

перше коло

 

Дата

Команди, що змагаються

22-10

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Добротвір-ЛДУФК» (Львів)

КЛВ «Сокіл» (Львів)

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

ВК «Технолог» (Львів)

ВК «Володар-SANGA» (Сокаль)

     

29-10

ВК «Володар-SANGA»" (Сокаль)

КЛВ «Сокіл» (Львів)

ВК «Подорожник» (Борислав)

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Добротвір-ЛДУФК» (Львів)

ВК «Технолог» (Львів)

     

5-11

ВК «Технолог» (Львів)

ВК «Подорожник» (Борислав)

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

КЛВ "Сокіл" (Львів)

ВК "Добротвір-ЛДУФК"

     

19-11

ВК «Добротвір-ЛДУФК» (Львів)

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Технолог» (Львів)

ВК «Подорожник» (Борислав)

КЛВ «Сокіл» (Львів)

     

26-11

КЛВ «Сокіл» (Львів)

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Володар-SANGA» (Сокаль)

ВК «Добротвір-ЛДУФК» (Львів)

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

ВК «Подорожник» (Борислав)

     

3-12

ВК «Подорожник» (Борислав)

ВК «Володар-SANGA» (Сокаль)

ВК «Технолог» (Львів)

КЛВ «Сокіл» (Львів)

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

     

10-12

ВК «Датський Текстиль» (Сокаль)

ВК «Технолог» (Львів)

ВК «Добротвір-ЛДУФК» (Львів)

ВК «Подорожник» (Борислав)

ВК «Володар-SANGA» (Сокаль)

ВК «Єдність» (Броди)

 

 

Головний суддя                                                                   Францишко Л.Я.

 


 

„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Президент Львівської обласної

федерації волейболу

____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2017 р.

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2017-2018 р.р.

серед чоловічих команд групи Б

перше коло

 

Дата

Команди, що змагаються

 

 

22-10

ВК «Конюхів» (Конюхів)

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

 

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Золочів» (Золочів)

 

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

 

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

29-10

ВК " Новояворівськ "(Новояворівськ)

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

 

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

 

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Золочів» (Золочів)

 

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

5-11

ВК «Золочів» (Золочів)

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

 

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

ВК «Солонка» (Солонка)

 

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

 

ВК «Конюхів2 (Конюхів)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

 

19-11

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Конюхів» (Конюхів)

 

ВК «Солонка» (Солонка)

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

 

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

 

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Золочів» (Золочів)

 

26-11

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

 

ВК «Конюхів» (Конюхів)

ВК «Солонка» (Солонка)

 

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

 

3-12

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

 

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

ВК «Конюхів»(Конюхів)

 

ВК «Комарно» (Комарно)

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

 

ВК «Золочів» (Золочів)

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

 

10-12

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Золочів» (Золочів)

 

ВК «Конюхів» (Конюхів)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Солонка» (Солонка)

 

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «ОЛІМП» (Мостиська)

 

17-12

ВК «ОЛІМП2 (Мостиська)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

 

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

 

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

 

ВК «Золочів» (Золочів)

ВК «Конюхів» (Конюхів)

 

24-12

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

ВК «Золочів» (Золочів)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

 

Жидачівська ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Конюхів» (Конюхів)

 

Стрийська ДЮСШ (Стрий)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

 

     

 

 

 

 

           

 

Головний суддя                                                                   Францишко Л.Я.