ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ГРИ ПРОХАННЯ РЕЗУЛЬТАТ НАДІСЛАТИ НА VIBER ЦЬОГО НОМЕРУ +38 063 676 00 80 

 


 

„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Президент Львівської обласної

федерації волейболу

 

____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2018 р.

 

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2018-2019 р.р.

серед чоловічих команд групи А

друге коло

 

Дата

Команди, що змагаються

03.02

ВК «Ватрух» (Львів)

ВК «Сокіл» (Сокаль)

 

ВК «Борислав» (Борислав)

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

 

 

 

 

 

17.02

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

ВК «Ватрух» (Львів)

 

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Борислав» (Борислав)

 

 

 

 

 

03.03

ВК «Сокіл» (Сокаль)

ВК «Борислав» (Борислав)

 

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

ВК «Єдність» (Броди)

 

 

 

 

 

24.03

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Сокіл» (Сокаль)

 

ВК «Борислав» (Борислав)

ВК «Ватрух» (Львів)

 

 

 

 

 

14.04

ВК «Ватрух» (Львів)

ВК «Єдність» (Броди)

 

ВК «Сокіл» (Сокаль)

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

 

 

 

 

Головний суддя                                                                   Францишко Л.Я.


 


 

„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Президент Львівської обласної

федерації волейболу

 

____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2018 р.

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2018-2019 р.р.

серед чоловічих команд групи Б

друге коло

 

дата

Команди, що змагаються

03.02

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

 

 

 

17.02

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

 

 

 

03.03

 

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Городок» (Городок)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

 

 

17.03

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Солонка» (Солонка)

 

 

 

31.03

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Комарно» (Комарно)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Солонка» (Солонка)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

 

 

 

07.04

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

 

 

 

14.04

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

ВК «Солонка» (Солонка)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Городок» (Городок)

 

 

 

Головний суддя                                                                   Францишко Л.Я.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com