Президент ФВУ поділився враженнями за підсумками першого етапу чемпіонату світу (U-21), де збірна України, нагадаємо, посіла 4-е місце в групі С.

- У першу чергу, мені була цікава гра збірної України, адже раніше на чемпіонатах світу двічі був у якості судді. Тож з організацією я знайомий, але, звісно, цікаво знов увійти в це середовище. Взагалі, відзначу досить високий рівень команд-учасниць.

ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ

- Що стосується загальних вражень, то дуже негативне з них залишає те, що на іграх мало вболівальників. Десять-двадцять глядачів – це хіба показник для таких змагань?! Але разом із цим українська команда мала найбільшу підтримку. Увесь час з десяток уболівальників підтримували нашу команду, зокрема - наші професійні вболівальники на чолі з Ігорем Шитенком, які їздять за нашою молодіжною збірною . Хочу їм подякувати особисто за таку палку підтримку.

ВИСТУП ЗБІРНОЇ

- Що стосується саме виступу збірної, то, по-перше, хочу зауважити, що ми попали до найскладнішої групи на цьому чемпіонаті. Якщо не помиляюся, Аргентина – друга в світовому рейтингу, Іран - четвертий, Італія – восьма, а ми – одинадцяті, і то завдяки тогорічному успіху на чемпіонаті Європи юніорської збірної. Хто би міг подумати, що Італія буде найслабшою в нашій групі, але ж так практично і вийшло!

У другий день хлопці - молодці: зіграли дуже серйозну гру проти Ірану, а ця команда, на мій погляд, буде якщо не в «призах», то дуже близько до них. Програли в п’яти партіях й італійцям, але Італія - це завжди Італія. Трохи прикрий осадок від першої гри – з аргентинцями. Не вийшло у нас гри, не було команди, як говорили після матчу представники нашої делегації. Чому так? Не знаю. Тренерам видніше. Хоча аргентинці з першого погляду нічого такого собою не представляють – немає високих гравців. Проте вони виграли і в нас, і в італійців. Відзначу дуже сильну гру в захисті цієї команди - все ж таки, на чемпіонатах світу не буває слабких суперників.  

Думаю, що для гравців це великий досвід - побувати на чемпіонаті світу, де ми не були, нагадаю, з 2001-го року. Саме по собі потрапляння на ці змагання - величезний успіх! Звичайно, хотілось якщо не медалей, то хоча десь все ж таки вище фінішувати. Але боротьба в чемпіонаті продовжується тепер вже тільки за 9-16 місця.

Виступ збірної – це хороший урок для всіх! Зокрема, для ФВУ, для гравців, для тренерів. Думаю, що у нас все попереду. Треба готуватися, треба грати багато спарингів. Усім нам треба більш професійно підходити до таких змагань, в тому числі і мені, як президенту ФВУ.

 

Інтерв’ю Михайла МЕЛЬНИКА. ВІДЕО

Прес-служба ФВУ із Ческе-Будейовіце

НАСТУПНІ ІГРИ

Львівська обласна федерація волейболу LOFV.COM.UA