„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Президент Львівської обласної

федерації волейболу

 

____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2018 р.

 

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2018-2019 р.р.

серед чоловічих команд групи А

друге коло

 

Дата

Команди, що змагаються

03.02

ВК «Ватрух» (Львів)

ВК «Сокіл» (Сокаль)

 

ВК «Борислав» (Борислав)

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

 

 

 

 

 

17.02

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

ВК «Ватрух» (Львів)

 

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Борислав» (Борислав)

 

 

 

 

 

03.03

ВК «Сокіл» (Сокаль)

ВК «Борислав» (Борислав)

 

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

ВК «Єдність» (Броди)

 

 

 

 

 

24.03

ВК «Єдність» (Броди)

ВК «Сокіл» (Сокаль)

 

ВК «Борислав» (Борислав)

ВК «Ватрух» (Львів)

 

 

 

 

 

14.04

ВК «Ватрух» (Львів)

ВК «Єдність» (Броди)

 

ВК «Сокіл» (Сокаль)

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

 

 

 

 

Головний суддя                                                                   Францишко Л.Я.


 


 

„ЗАТВЕРДЖУЮ”

Президент Львівської обласної

федерації волейболу

 

____________________ Левків В.І.

“__” ________________ 2018 р.

КАЛЕНДАР  ЗМАГАНЬ

чемпіонату Львівської області з волейболу у сезоні 2018-2019 р.р.

серед чоловічих команд групи Б

друге коло

 

дата

Команди, що змагаються

03.02

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

 

 

 

17.02

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

 

 

 

03.03

 

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Городок» (Городок)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Комарно» (Комарно)

 

 

 

17.03

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Солонка» (Солонка)

 

 

 

31.03

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Комарно» (Комарно)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Солонка» (Солонка)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

 

 

 

07.04

ВК «Городок» (Городок)

ВК «Солонка» (Солонка)

ВК «Комарно» (Комарно)

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

 

 

 

14.04

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

ВК «Солонка» (Солонка)

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

ВК «Городок» (Городок)

 

 

 

Головний суддя                                                                   Францишко Л.Я.

Президент: Левків Володимир Іванович

тел. +38067 340 30 04

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навчально-спортивна база Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського

Вул. Черемшини, 17

Поштовий індекс - 79014, м. Львів

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надрукувати

 

Чоловічі команди,

що заявилися до участі в чемпіонаті Львівської області з волейболу

у сезоні 2017-2018 р.р.

 

Група А

Представник

Телефон

1

ВК "Сокіл" (Сокаль)

Ганіткевич Андрій

066-3461005

2

ВК "Добротвір" (Добротвів)

Хома Михайло

097-3340836

3

ВК "Подорожник" (Борислав)

Станько Назар

097-2350872

4

ВК "Єдність" (Броди)

Ковтун Андрій

067-6762101

5

ВК "Датський текстиль" (Сокаль)

Плетінка Роман

097-2272068

 

 

 

 

Група Б

 

 

1

ВК «Солонка» (Солонка)

Дума Володимир

097-2119866

2

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

Тайокін Олексій

098-4688911

3

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Сагалай Тарас

097-4573641

4

ВК "Комарно" (Комарно)

Ленець Андрій

099-2595337

5

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

Столярський Микола

095-8743081

6

ВК «Городок» (Городок)

Ковальський Віталій

097-9472052

7

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

Іваник Тарас

068-6750036

 

Чоловічі команди,

що заявилися до участі в чемпіонаті Львівської області з волейболу

у сезоні 2018-2019 р.р.

 

Група А

Представник

Телефон

1

ВК «Сокіл» (Сокаль)

Ганіткевич Андрій

066-3461005

2

ВК «Ватрух» (Львів)

Смусь Олег

093-9355525

3

ВК «Подорожник» (Борислав)

Станько Назар

097-2350872

4

ВК «Єдність» (Броди)

Ковтун Андрій

067-6762101

5

ВК «Датський текстиль» (Сокаль)

Плетінка Роман

097-2272068

 

 

 

 

Група Б

 

 

1

ВК «Солонка» (Солонка)

Дума Володимир

097-2119866

2

ВК «Новояворівськ» (Новояворівськ)

Тайокін Олексій

098-4688911

3

ВК «Пустомити» (Пустомити)

Сагалай Тарас

097-4573641

4

ВК «Комарно» (Комарно)

Ленець Андрій

099-2595337

5

Стрийське ДЮСШ (Стрий)

Столярський Микола

095-8743081

6

ВК «Городок» (Городок)

Ковальський Віталій

097-9472052

7

Жидачівське ДЮСШ (Жидачів)

Іваник Тарас

068-6750036

НАСТУПНІ ІГРИ

Львівська обласна федерація волейболу LOFV.COM.UA