ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ГРИ ПРОХАННЯ РЕЗУЛЬТАТ НАДІСЛАТИ НА VIBER ЦЬОГО НОМЕРУ +38 063 676 00 80 

Чемпіонат Львівщини Сезон 2016-2017
Print
1-ше коло Група А 06-11-2016 00:00 ВК "Технолог" 3 : 1 ВК "НУ ЛП"
  06-11-2016 00:00 ВК "Подорожник" 3 : 0 КЛВ "Сокіл"
  06-11-2016 00:00 ВК "Сокіл" 3 : 1 ВК "Барком Кажани 2"
  06-11-2016 00:00 ВК "Єдність" - : - ВК "Омега"

1-ше коло Група Б 06-11-2016 12:00 ВК "ОЛІМП" 1 : 3 ВК "Борислав" 2
  06-11-2016 13:00 ВК "Новояворівськ" 0 : 3 ВК "ДПДТ" (Сокаль)
  06-11-2016 13:00 ВК "Конюхів" 1 : 3 ВК "Пустомити"
  06-11-2016 14:00 ВК "Комарно" 3 : 1 ВК "Солонка"

1-ше коло Група А 13-11-2016 00:00 КЛВ "Сокіл" 3 : 0 ВК "НУ ЛП"
  13-11-2016 00:00 ВК "Барком Кажани 2" 3 : 1 ВК "Єдність"

1-ше коло Група Б 13-11-2016 00:00 ВК "Конюхів" 3 : 0 ВК "ОЛІМП"
  13-11-2016 00:00 ВК "Борислав" 2 1 : 3 ВК "Новояворівськ"
  20-11-2016 00:00 ВК "Конюхів" 3 : 1 ВК "Борислав" 2
  20-11-2016 00:00 ВК "Пустомити" 0 : 3 ВК "ДПДТ" (Сокаль)
  20-11-2016 00:00 ВК "Новояворівськ" 3 : 0 ВК "Комарно"
  20-11-2016 00:00 ВК "ОЛІМП" 0 : 3 ВК "Солонка"

1-ше коло Група А 20-11-2016 13:00 ВК "Сокіл" 3 : 0 КЛВ "Сокіл"
  20-11-2016 13:00 ВК "Єдність" 0 : 3 ВК "Подорожник"
  20-11-2016 15:00 ВК "Технолог" 0 : 3 ВК "Барком Кажани 2"
  20-11-2016 16:30 ВК "НУ ЛП" 1 : 3 ВК "Омега"
  23-11-2016 19:00 ВК "Барком Кажани 2" 3 : 0 ВК "НУ ЛП"
  27-11-2016 00:00 ВК "Сокіл" 3 : 0 ВК "Єдність"

1-ше коло Група Б 27-11-2016 00:00 ВК "Комарно" 0 : 3 ВК "Конюхів"
  27-11-2016 00:00 ВК "Борислав" 2 2 : 3 ВК "Пустомити"
  27-11-2016 14:00 ВК "Солонка" 1 : 3 ВК "ДПДТ" (Сокаль)

1-ше коло Група А 03-12-2016 13:00 ВК "Технолог" 0 : 3 ВК "Сокіл"

1-ше коло Група Б 04-12-2016 00:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 0 ВК "Борислав" 2
  04-12-2016 00:00 ВК "Новояворівськ" 3 : 1 ВК "Солонка"
  04-12-2016 00:00 ВК "Конюхів" - : - ВК "ОЛІМП"
  04-12-2016 00:00 ВК "Пустомити" 1 : 3 ВК "Комарно"

1-ше коло Група А 04-12-2016 13:00 ВК "Єдність" 3 : 1 КЛВ "Сокіл"
  05-12-2016 19:00 КЛВ "Сокіл" 3 : 2 ВК "Омега"
  09-12-2016 19:00 КЛВ "Сокіл" 0 : 3 ВК "Барком Кажани 2"
  10-12-2016 14:00 ВК "Подорожник" 3 : 1 ВК "Сокіл"

1-ше коло Група Б 11-12-2016 00:00 ВК "Комарно" 1 : 3 ВК "ДПДТ" (Сокаль)
  11-12-2016 00:00 ВК "ОЛІМП" 0 : 3 ВК "Пустомити"

1-ше коло Група А 11-12-2016 11:00 ВК "Єдність" 3 : 0 ВК "Технолог"
  11-12-2016 12:00 ВК "Подорожник" 3 : 1 ВК "Омега"

1-ше коло Група Б 11-12-2016 12:00 ВК "Новояворівськ" 3 : 1 ВК "Конюхів"

1-ше коло Група А 11-12-2016 13:00 ВК "Сокіл" 3 : 0 ВК "НУ ЛП"

1-ше коло Група Б 11-12-2016 15:00 ВК "Солонка" 3 : 1 ВК "Борислав" 2
  18-12-2016 00:00 ВК "Борислав" 2 3 : 1 ВК "Комарно"
  18-12-2016 00:00 ВК "Пустомити" 1 : 3 ВК "Новояворівськ"
  18-12-2016 00:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 0 ВК "ОЛІМП"
  18-12-2016 11:30 ВК "Конюхів" 2 : 3 ВК "Солонка"

1-ше коло Група А 18-12-2016 13:00 ВК "НУ ЛП" 0 : 3 ВК "Єдність"
  18-12-2016 13:00 ВК "Омега" 0 : 3 ВК "Сокіл"
  18-12-2016 15:00 ВК "Технолог" 1 : 3 КЛВ "Сокіл"
  18-12-2016 19:00 ВК "Барком Кажани 2" - : - ВК "Подорожник"
  24-12-2016 14:00 ВК "Подорожник" 3 : 1 ВК "Технолог"
  24-12-2016 16:00 ВК "НУ ЛП" - : - ВК "Подорожник"
  24-12-2016 17:30 ВК "Омега" - : - ВК "Барком Кажани 2"

1-ше коло Група Б 25-12-2016 00:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 2 ВК "Конюхів"
  25-12-2016 14:00 ВК "Пустомити" 3 : 2 ВК "Солонка"

1-ше коло Група А 25-12-2016 15:00 ВК "Омега" 3 : 1 ВК "Технолог"

1-ше коло Група Б 15-01-2017 00:00 ВК "ОЛІМП" 1 : 3 ВК "Новояворівськ"

2-ге коло Група А 21-01-2017 11:30 ВК "Барком Кажани 2" 1 : 3 ВК "Сокіл"
  21-01-2017 13:00 КЛВ "Сокіл" 0 : 3 ВК "Подорожник"
  21-01-2017 14:30 ВК "Омега" 3 : 2 ВК "Єдність"

2-ге коло Група Б 22-01-2017 00:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 0 ВК "Новояворівськ"
  22-01-2017 00:00 ВК "Пустомити" 3 : 2 ВК "Конюхів"
  22-01-2017 00:00 ВК "Борислав" 2 3 : 1 ВК "ОЛІМП"
  22-01-2017 18:00 ВК "Солонка" 3 : 1 ВК "Комарно"

2-ге коло Група А 05-02-2017 00:00 ВК "Єдність" 3 : 1 ВК "Барком Кажани 2"
  05-02-2017 00:00 ВК "НУ ЛП" - : - КЛВ "Сокіл"
  05-02-2017 00:00 ВК "Технолог" 3 : 0 ВК "Омега"

2-ге коло Група Б 05-02-2017 00:00 ВК "Новояворівськ" 3 : 2 ВК "Борислав" 2
  05-02-2017 00:00 ВК "ОЛІМП" 2 : 3 ВК "Комарно"
  05-02-2017 00:00 ВК "Конюхів" 3 : 2 ВК "ДПДТ" (Сокаль)

2-ге коло Група А 05-02-2017 13:00 ВК "Сокіл" - : - ВК "Подорожник"

2-ге коло Група Б 05-02-2017 17:30 ВК "Пустомити" 3 : 1 ВК "Солонка"
  12-02-2017 00:00 ВК "Борислав" 2 0 : 3 ВК "Конюхів"
  12-02-2017 09:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 0 ВК "Пустомити"
  12-02-2017 09:30 ВК "Солонка" 3 : 2 ВК "ОЛІМП"
  12-02-2017 19:00 ВК "Комарно" 0 : 3 ВК "Новояворівськ"

2-ге коло Група А 19-02-2017 00:00 ВК "Омега" - : - ВК "НУ ЛП"
  19-02-2017 00:00 КЛВ "Сокіл" 0 : 3 ВК "Сокіл"
  19-02-2017 00:00 ВК "Подорожник" - : - ВК "Єдність"

2-ге коло Група Б 19-02-2017 00:00 ВК "Конюхів" 3 : 1 ВК "Комарно"
  19-02-2017 00:00 ВК "Новояворівськ" 2 : 3 ВК "ОЛІМП"
  19-02-2017 00:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 0 ВК "Солонка"
  19-02-2017 00:00 ВК "Пустомити" 2 : 3 ВК "Борислав" 2

2-ге коло Група А 19-02-2017 16:30 ВК "НУ ЛП" 0 : 3 ВК "Технолог"

2-ге коло Група Б 25-02-2017 16:30 ВК "Солонка" 3 : 1 ВК "Новояворівськ"
  26-02-2017 00:00 ВК "Комарно" 3 : 1 ВК "Пустомити"
  26-02-2017 00:00 ВК "Борислав" 2 0 : 3 ВК "ДПДТ" (Сокаль)
  26-02-2017 00:00 ВК "ОЛІМП" 1 : 3 ВК "Конюхів"

2-ге коло Група А 26-02-2017 16:30 ВК "Барком Кажани 2" 0 : 3 ВК "Технолог"
  05-03-2017 00:00 ВК "Єдність" 1 : 3 ВК "Сокіл"
  05-03-2017 00:00 ВК "Омега" 2 : 3 КЛВ "Сокіл"
  05-03-2017 00:00 ВК "НУ ЛП" 2 : 3 ВК "Барком Кажани 2"
  05-03-2017 13:30 ВК "Технолог" 3 : 1 ВК "Подорожник"

2-ге коло Група Б 12-03-2017 00:00 ВК "Пустомити" 3 : 2 ВК "ОЛІМП"
  12-03-2017 00:00 ВК "Конюхів" 3 : 0 ВК "Новояворівськ"
  12-03-2017 00:00 ВК "Борислав" 2 3 : 1 ВК "Солонка"
  12-03-2017 00:00 ВК "ДПДТ" (Сокаль) 3 : 0 ВК "Комарно"

2-ге коло Група А 19-03-2017 00:00 ВК "Подорожник" - : - ВК "НУ ЛП"
  19-03-2017 00:00 ВК "Барком Кажани 2" - : - ВК "Омега"
  19-03-2017 00:00 КЛВ "Сокіл" 1 : 3 ВК "Єдність"
  19-03-2017 00:00 ВК "Сокіл" - : - ВК "Технолог"

2-ге коло Група Б 26-03-2017 00:00 ВК "Новояворівськ" 2 : 3 ВК "Пустомити"
  26-03-2017 00:00 ВК "ОЛІМП" 0 : 3 ВК "ДПДТ" (Сокаль)
  26-03-2017 00:00 ВК "Комарно" 3 : 2 ВК "Борислав" 2
  26-03-2017 18:00 ВК "Солонка" 3 : 1 ВК "Конюхів"

2-ге коло Група А 02-04-2017 00:00 ВК "НУ ЛП" - : - ВК "Сокіл"
  02-04-2017 00:00 ВК "Технолог" - : - ВК "Єдність"
  02-04-2017 00:00 ВК "Барком Кажани 2" - : - КЛВ "Сокіл"
  02-04-2017 00:00 ВК "Омега" - : - ВК "Подорожник"
  16-04-2017 00:00 ВК "Сокіл" - : - ВК "Омега"
  16-04-2017 00:00 ВК "Подорожник" - : - ВК "Барком Кажани 2"
  16-04-2017 00:00 КЛВ "Сокіл" - : - ВК "Технолог"
  16-04-2017 00:00 ВК "Єдність" - : - ВК "НУ ЛП"
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com