Положення сезону 2018-2019 р.р.
- Автор: Super User
- Published in Загальна
- Hits: 4192
- Надрукувати , E-mail
„ЗАТВЕРДЖУЮ” Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації
__________________ Хім’як Р.І. “__” ________________ 2018 р. |
„ЗАТВЕРДЖУЮ” Президент Львівської обласної федерації волейболу
____________________ Левків В.І. “__” ________________ 2018 р. |
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення чемпіонату Львівської області з волейболу
серед спортивних клубів (команд) у сезоні 2018-2019 р.р.
1. Мета і завдання
Мета змагань – розвиток волейболу у Львівській області.
Завдання змагань: популяризація і пропаганда волейболу у Львівській області; підвищення спортивної майстерності волейболістів; підвищення рівня знань і вмінь тренерів, суддів, інших фахівців; розширення глядацької аудиторії; підготовка команд Львівської області з волейболу до участі в Іграх Спартакіади Львівщини та у змаганнях вищого рангу.
Змагання входять у систему офіційних обласних змагань (V ранг).
2. Керівництво проведенням змагань
Загальне керівництво щодо підготовки та проведення змагань здійснює управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Львівська обласна федерація волейболу (Федерація).
Підготовка та проведення змагань на спортивних базах команд-учасниць покладається на керівництво цих команд за сприяння органів виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту даного району (міста) Львівської області.
Безпосереднє керівництво змаганнями покладається на головну суддівську колегію (ГСК) у складі: головний суддя – Францишко Леонід Якович, заступник головного судді – Левків Володимир Іванович, головний секретар – Яцик Віталій Іванович.
3. Учасники змагань
У змаганнях беруть участі чоловічі та жіночі команди спортивних клубів (команд) Львівської області, які подали заявку у ГСК. Учасниками змагань можуть бути особи, які проживають, навчаються, працюють у Львівській області і здійснюють спортивну підготовку у складі волейбольних клубів Львівської області.
До змагань допускаються команди, гравці яких пройшли медичний огляд і мають відповідну спортивну підготовку. Склад команди – 18 спортсменів і 4 офіційні особи. До участі у грі допускаються 12 спортсменів і 4 офіційні особи.
4. Система проведення змагань
Змагання проводяться у групах (А і Б), що складаються з 5-9 команд. До кожної групи входять команди за результатами виступів у попередньому волейбольному сезоні. У групах змагання проводяться за коловою системою у два кола.
Після завершення змагань у групах команда, що виборола перше місце в групи Б займає останню позицію у групі А без додаткової гри з командою, що посіла останнє місце у групі А, і навпаки, а між команда, що виборола друге місце в групи Б і командою, що посіла передостаннє місце у групі А проводиться одна гра за право змагатися у групі А у наступному сезоні.
5. Порядок проведення змагань та визначення переможців
Змагання проводяться за діючими правилами, затвердженими ФВУ у 2016 р. Зустрічі між командами проводяться з п’яти партій. Ігри проводяться м’ячами: «Мікаsа MVА-200», «Мікаsа MVP-200», «Мікаsа MVА-300». М’ячі на гру визначаються за згодою команд.
Застосовується наступна система нарахування очок: 1) за найбільшою сумою отриманих перемог; 2) у випадку однаково набраних командами перемог перевага надається команді за: кількість набраних очок (за перемогу з рахунком 3:0 та 3:1 - 3 очки, 3:2 - 2 очки; за поразку з рахунком 0:3 та 1:3 - 0 очок, 2:3 - 1 очко; за неявку на гру – мінус 1 очко); 3) коефіцієнт співвідношення партії; 4) коефіцієнт співвідношення м’ячів; 5) результат особистої зустрічі. Команда, що не з`явилась на гру, зараховується поразка з рахунком 0:3 (0:25; 0:25; 0:25) і мінус 1 очко.
У разі зняття команди зі змагань, очки, отримані в іграх з цією командою анулюються.
У разі припинення з причини неспортивної поведінки гравців однієї з команд, то команді, яка винна, зараховується поразка з рахунком 0:3 (0:25, 0:25, 0:25), а супернику зараховується перемога 3:0 (25:0, 25:0, 25:0).
У разі не закінчення гри або яка гра не відбулась з вини обох команд, цим командам зараховується поразка з рахунком 0:3 (0:25,0:25,0:25).
Якщо у разі через форс-мажорні обставини команда не може прийняти участь у змаганнях, вона повинна подати заяву і документи, які підтверджують наявність форс-мажорних обставин. Заява і документи подаються до ГСК до початку змагань (туру). При наявності документів, які підтверджують форс-мажорні обставини, може бути прийняте рішення про перенесення гри (ігор). При відсутності документів, які підтверджують форс-мажорні обставини, команді зараховується поразка з рахунком 0:3 (0:25,0:25,0:25) і мінус 1 очко за кожну гру, фінансові санкції не застосовуються.
Якщо команда припиняє своє існування, вирішення питання про кількість команд-учасників відповідної ліги, або про заміну команди, що вибула, приймається рішенням ГСК.
6. Місце і терміни проведення
Змагання проводяться на спортивних базах команд-учасниць, які облаштовані у відповідності до правил змагань.
Терміни проведення змагань: жовтень 2018 року – квітень 2019 року.
7. Витрати на проведення змагань
Витрати на проведення змагань забезпечуються дольовою участю команд-учасниць.
Команда-господар змагання (домашньої гри) несе наступні витрати:
- оренда спортивної споруди для проведення змагань;
- оплата за харчування і роботу двох суддів і лікара ;
- оплата доїзду суддів до місця проведення змагань (в залежності від поданих квитків);
- оплата витрат, пов’язаних з проведенням змагань без порушень громадського порядку;
- оплата харчування гравців і представників своєї команди.
Приїжджа команда несе наступні витрати:
- доїзд команди до місця проведення змагань і у зворотному напрямку;
- оплата харчування гравців і представників своєї команди.
Витрати на нагородження переможців і призерів – за рахунок Федерації.
Витрати на організаційні заходи, інформаційне забезпечення змагань на інтернет-сторінці Федерації, відрядження представників ГСК (при потребі) – за рахунок Федерації.
8. Нагородження
Команди-призери нагороджуються кубками і грамотами, а спортсмени й офіційні особи команд-призерів – медалями.
9. Терміни подачі заявок та їх форма
Для участі у змаганнях необхідно до 01 жовтня 2018 року подати електронний варіант заявки на електронну скриньку: vlevkiv@ukr.net, а іменну заявку, завірену лікарем, подати представнику ГСК для проходження мандатної комісії перед початком змагань. Інформація про проведення змагань (положення, терміни проведення нарад представників, форма заявки, календар змагань, результати змагань) буде висвітлюватися на інтернет-сторінці Львівської обласної федерації волейболу: http://lofv.com.ua. та на інтернет-сторінці управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації: http://sport-oda.lviv.ua/.
Дане положення є офіційним викликом на змагання